Wiadomości

POLSKA

Wakacje z misjami 2023
Znaczek 36. edycji "Wakacji z Misjami" (projekt: Sławomir Błażewicz)

Wakacje z misjami 2023

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w XXXVI edycji werbistowskich “Wakacji z Misjami” organizowanych tradycyjnie w Ocyplu w Borach Tucholskich. Tegoroczne hasło brzmi: „Made in Góra Synaj”.

“Wspinanie się po górach kojarzy się z trudem i pokonywaniem różnych przeciwności. Ale każdy kto wszedł na szczyt, zobaczył, że … było warto. Przyjazd do Ocypla też może być dla Ciebie taką wyprawą w góry. Razem z Mojżeszem, który otrzymał od Pana Boga przykazania na Górze Synaj, będziemy podczas wspólnych turnusów odkrywali Boga, siebie i drugiego człowieka żyjącego nawet tysiące kilometrów od Polski.”  - piszą organizatorzy w swym zaproszeniu.

“Wakacje z Misjami” to czas na zabawę, sport, modlitwę taniec, msze świętą, kąpiel w jeziorze, nowe przyjaźnie, spotkania z misjonarzami i odkrywanie piękna natury. To czas na wszystko, co dobre i budujące.

W 2023 roku przygotowano tradycyjnie 5 turnusów - dwa podstawowe dla uczestników w wieku 9-15 lat, jeden dla młodzieży (14-18 lat) oraz turnus z miniwarsztatami tanecznymi oraz turnus z warsztatami teatralno-muzyczno-tanecznymi.

Więcej informacji na temat 36. edycji “Wakacji z Misjami” można znaleźć na stronie internetowej Referatu Misyjnego w Pieniężnie (zob. TUTAJ). Na wszelkie pytania odpowiadamy również telefonicznie pod nr 55 242 92 43 (w dni robocze w godz. 7.30–14.30). Telefonicznie można również zgłosić chęć udziału w turnusach.

Serdecznie zapraszamy!