Wiadomości

POLSKA

Książka w formie audiobooka

Książka w formie audiobooka

Niedawno nakładem Wydawnictwa WAM została wydana w formie audiobooka książka “Gdzie jest twój Bóg. Szukając Stwórcę zmysłami”. Autorem wydanej wcześniej przez Wydawnictwo VERBINUM książki jest o. Mirosław Piątkowski SVD, a współautorami o. Szczepan Szpyra SVD, biblista i Joanna Przybyła.

- Wielokrotnie słyszałem skargi ludzi mających trudności z modlitwą. Co ciekawe, mówili to ci, którzy od dawna żyją wiarą, mają długi „staż” uczestnictwa w liturgii, znają dziesiątki modlitw. I wygląda na to, że ten ostatni fakt jest dla nich największą przeszkodą, ponieważ mają problem wyłącznie z modlitwą w potocznym rozumienia tego słowa, czyli tekstem - pisze  we wprowadzeniu o. Piątkowski. - Książka stanowi plon moich doświadczeń i refleksji głównie z rekolekcji w Nemi, które stały się pogłębionym odkrywaniem bliskości Boga poprzez zmysły. Dodatkowo do współpracy zaprosiłem swoich dwoje przyjaciół, którzy dzielą się tu wiedzą o zmysłach w życiu duchowym.

O. Piątkowski wyjaśnia, że pomysł wydania książki w formie audiobooka zrodził się po wielu zapytaniach i prośbach czytelników.

- Wiele osób częściej dziś słucha niż czyta. Ale zrobiliśmy to także z myślą o tych, którzy nie widzą lub ich wzrok osłabł na tyle, że mają trudności z tekstami drukowanymi - wyjaśnia autor.

globe element95px ver1Książka w formie drukowanej:
https://www.verbinum.pl/home/347-gdzie-jest-twoj-bog.html

globe element95px ver1Audiobook w formie CD:
https://wydawnictwowam.pl/prod.gdzie-jest-twoj-bog.35086.htm?sku=92802

globe element95px ver1Audiobook w formie mp3:
https://wydawnictwowam.pl/prod.gdzie-jest-twoj-bog.35103.htm?sku=92803