Wiadomości

POLSKA

Komiks o życiu ojca Mariana Żelazka

Komiks o życiu ojca Mariana Żelazka

W stulecie urodzin o. Mariana Żelazka, ojca trędowatych w indyjskim mieście Puri, Wydawnictwo VERBINUM wydało kolejną pozycję dla dzieci i młodzieży poświęconą misjonarzowi. Do kolorowanki dla dzieci "Czy chcesz być dobrym"  dołączył teraz "The GOODMAN. Komiks o życiu ojca Mariana Żelazka".

Pozycja z ilustracjami Anny Malinowskiej i tekstem Magdaleny Geming przybliża historię życia i powołania o. Mariana oraz jego kiludziesięcioletnią pracę wśród trędowatych w Indiach.

W stulecie urodzin ojca Mariana Żelazka pragniemy przybliżyć Ci życie i dzieło tego wielkiego człowieka i misjonarza - czytamy we wstępie do komiksu. - Zapraszamy Cię nie tylko do poznania Jego historii, lecz przede wszystkim do zainspirowania się nią. Tak jak już wielu zmieniło się dzięki spotkaniu na swej dordze Ojca Mariana, tak i Ty poczuj się zaproszony do stawania się coraz lepszym... bo jak mawiał Ojciec Marian - nie jest to wcale takie trudne.

"The GOODMAN. Komiks o życiu ojca Mariana Żelazka" dostępny jest w sklepie internetowym Wydawnictwa VERBINUM (zob. www.verbinum.pl).

mzelazek komiks02mzelazek komiks03mzelazek komiks04