GÓRNA GRUPA. Co prawda kończy się dopiero okres Bożego Narodzenia, ale Wielki Post rozpoczyna się w tym roku już 14 lutego. Dlatego już teraz polecamy wyjątkowy kalendarz.

"Wielki Post 2018 z werbistami" to rozważania na każdy dzień Wielkiego Postu oraz teksty Ewangelii, które można przeczytać i odsłuchać.

Kalendarz jest jedyną tego typu pozycją na rynku. Niezaprzeczalnym jego atutem jest tekst Ewangelii z danego dnia czytany przez werbistów pracujących na misjach. 40 fragmentów Ewangelii czyta więc 40 ojców i braci posługujących na wszystkich kontynentach. Aby posłuchać głosu misjonarza i zobaczyć, jak wygląda, wystarczy zeskanować kod QR przypisany do konkretnego dnia

Czas Wielkiego Postu jest wyjątkowy, bo odżywa w nas nadzieja, że znowu się nawrócimy i pogłębimy swoją wiarę. Z przejęciem śpiewane Gorzkie Żale, odprawiane na różne sposoby Drogi Krzyżowe i wyrzeczenia, których się podejmujemy są w tym niewątpliwie pomocne - czytamy we wstępie do kalendarza. - Nie może też zabraknąć codziennej lektury Pisma św. i krótkiego rozważania. Nasza publikacja wychodzi temu naprzeciw. Wykorzystane w kalendarzu zdjęcia z różnych stron świata są zaproszeniem, by skupiać się nie tylko na sobie.

Kalendarz "Wielki Post 2018 z werbistami" można zamówić w sklepie internetowym Wydawnictwa VERBINUM na stronie www.verbinum.pl. Zapraszamy!

            

blog comments powered by Disqus
0
0
0
s2sdefault

Polecamy

  • 1