PIENIĘŻNO
Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w IV edycji konkursu misyjnego „Gdy myślę misje...”.

Tegoroczna edycja konkursu przebiegać będzie pod hasłem „Prześladowani chrześcijanie. Mogę im pomóc!”.

Głównym celem Konkursu jest zainteresowanie i uwrażliwienie dzieci i młodzieży sytuacją prześladowanych w obecnych czasach chrześcijan oraz możliwości udzielenia im wsparcia i pomocy przez instytucje kościelne, społeczne, pojedyncze osoby, dzieci i młodzież. Ważna jest również sprawa rozwijania kreatywności, wrażliwości i wyobraźni plastycznej, reżyserskiej, a także literackiej uczestników konkursu.

Na konkurs można zgłaszać prace literackie (3 strony A4; czytelna czcionka - Times New Roman, Arial; wiersz, esej, wywiad prasowy - każdy utwór zaopatrzony w tytuł), plastyczne (A3, A4) i filmowe (wykonane telefonem komórkowym lub kamerą). Technika wykonania prac plastycznych – dowolna.

Konkurs trwa od 10 lutego do 20 kwietnia 2017 roku. Szczegółowe informacje będzie można wkrótce znaleźć na naszej stronie oraz na stronie Muzeum Misyjno-Etnograficznego (www.seminarium.org.pl/muzeum)

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w sobotę 20 maja 2017 roku w Misyjnym Seminarium Duchownym Księży Werbistów w Pieniężnie.

Więcej informacj można znaleźć TUTAJ.

blog comments powered by Disqus
0
0
0
s2sdefault

Polecamy

  • 1