powolanie title

powolanie title

Czujesz, że Pan Bóg Cię woła? Chciałbyś głosić Słowo Boże w krajach misyjnych? Myślisz o przyłączeniu się do nas, ale nie wiesz, jaki powinien być Twój następy krok?

WIĘCEJ

Jak rozeznać, czy Pan Bóg powołuje Cię do życia w naszym Zgromadzeniu?Oto kilka wskazówek, na co zwrócić uwagę, jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy Pan Bóg powołuje Cię do życia zakonno-misyjnego w naszym Zgromadzeniu.

WIĘCEJ

W naszym Zgromadzeniu możesz zostać kapłanem lub bratem zakonnym. Formacja ma kilka etapów i różni się, w zależności od tego, którą drogę wybierzesz.

WIĘCEJ

Papież Franciszek w jednej ze swoich homilii mówił o sposobach rozpoznawania woli Bożej. Może jego Słowa pomogą Ci podjąć właściwą decyzję?

WIĘCEJ

Kiedy i gdzie spotkasz się z nami podczas rekolekcji i skupień.Zobacz kiedy i gdzie możesz spotkać się z nami podczas rekolekcji powołaniowych i skupień. Przyjedź, by przyjrzeć się z bliska naszemu życiu zakonno-misyjnemu. Zapraszamy!

WIĘCEJ

W każdej chwili możesz skontaktować się z naszym duszpasterzem powołań.W każdej chwili możesz skontaktować się z naszym duszpasterzem powołań, który odpowie na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

WIĘCEJ
  • 1


reklama gosc niedzielny800px min