Prezentujemy 6. tomik z serii „Z werbistowskiej poczty misyjnej”. Znajdujące się w niej listy zostały nadesłane do Referatu Misyjnego w Pieniężnie w 2019 roku. Ich autorami są kapłani i bracia werbiści oraz jedna siostra Służebnica Ducha Świętego pracujący w 22 krajach świata na 5 kontynentach.

Piszą o tym, co przeżywają na co dzień oni sami i ich wspólnoty. W ten sposób dzielą się swoją misjonarską posługą, dziękują za pamięć i pomoc, a także proszą aby nadal wspierać ich pracę modlitwą, cierpieniem i w miarę możliwości ofiarą materialną. Każdy ich sukces to także sukces Przyjaciół Dzieła Misyjnego.


W książce przeczytać można list misjonarzy i misjonarek z Angoli, Argentyny, Bangladeszu, Boliwii, Brazylii, Czadu, Demokratycznej Republiki Kongo, Filipin, Ghanym, Indonezji, Kolumbii, Kostaryki, Kuby, Meksyku, Papui Nowej Gwinei, Rosji, Tajwanu, Togo, Węgier, Zambii i Zimbabwe.

Red: o. Wiesław Dudar SVD
Tytuł: Z werbistowskiej poczty misyjnej 2019
Stron: 224
Format: 11,5 x 16,8 cm
Cena: 16 PLN (koszt wysyłki wliczono w cenę egzemplarza)


Zamówienia

Referat Misyjny Księży Werbistów - Dział Kolportażu
Pieniężno Pierwsze 19
14-520 Pieniężno
Tel. 55 242 93 20 lub 55 242 92 43
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www pomocmisjom.werbisci.pl

0
0
0
s2sdefault