Wydawnictwo VERBINUM wydało kolejną edycję werbistowskiego kalendarza na Wielki Post. "Wielki Post 2019 z werbistami" to pozycja niezwykła, gdyż łączy w sobie funkcje zwykłego kalendarza na każdy dzień z tesktem rozważaia oraz Ewangelią w formie tekstowej i audio.

Kalendarz jest jak dotąd jedyną tego typu pozycją na rynku. Jak zwykle niezaprzeczalnym jego atutem jest wymiar audiowizualny, gdyż tekst Ewangelii z danego dnia czytany jest przez werbistów pracujących na misjach.

40 fragmentów Ewangelii czyta 40 ojców i braci posługujących na wszystkich kontynentach. Aby posłuchać głosu misjonarza i zobaczyć, jak wygląda, wystarczy zeskanować kod QR przypisany do konkretnego dnia. Fotografie i teksty rozważań są również autorstwem werbistów pracujących w Polsce i krajach misyjnych.

Czas jest darem bezcennym. Warto więc postarać się, aby każdy dzień przeżyć uważnie i owocnie. Szczególnie dotyczy to wyjątkowego czasu Wielkiego Postu. Mamy nadzieję, że nasza misyjna publikacja będzie w tym choć trochę pomocna, a wielkopostne zmagania nabiorą misyjnego wymiaru.

Kalendarz "Wielki Post 2019 z werbistami" można zamówić w sklepie internetowym Wydawnictwa VERBINUM na stronie www.verbinum.pl. Zapraszamy!

      

      

0
0
0
s2sdefault