Komentarze rok C

Wydawnictwo VERBINUM wydało właśnie kolejny tom komentarzy do codziennych Ewangelii, autorstwa cenionego rekolekcjonisty, o. Jana Wróblewskiego SVD. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy rozważają codzienne czytania mszalne.

To także nieoceniona pomoc duszpasterska w przygotowaniu homilii i rozważań mszalnych, a nawet katechez szkolnych. Słowem, pozycja ważna, niezwykle przydatna i świetnie wydana.

O. Jan Wróblewski SVD jest już autorem wydanych przez VERBINUM "Komentarzy do Ewangelii w roku B". Komentarze na rok A są w przygotowaniu i zostaną wydane w przyszłości - mówi autor. 

Podobnie, jak dobry sen przywraca siły naszemu ciału, tak wolna chwila, poświęcona na cichą rozmowę z Bogiem, odnawia nasze siły duchowe. Boże słowo ożywia ducha, nim przygniotą nas różne  obowiązki codzienności. Rozpoczęcie dnia taką świętą ciszą może spowodować, że ten dzień będzie można zaliczyć do udanych, a nie straconych (...) Ze swej strony wszystkim Czytelnikom życzę dobrej lektury oraz wzrostu wiary, która w naszych sercach jest nadzieją dóbr przyszłych. - napisał we wstępie do książki o. Sylwester Grabowski SVD, prowincjał.

Pozycję nabyć można w sklepie internetowym Wydawnictwa VERBINUM (www.verbinum.pl). Polecamy!